Yağ Yakmak İçin Öneriler

  Yağ Yakmak İçin Öneriler: Fazla kilolarınızdan kurtulmak için yağlarınızı yakmalı ve sağlıklı şekilde zayıflamalısınız.

  Yağ Yakmak İçin Öneriler

  Yağ Yakmak İçin Öneriler: Fazla kilolarınızdan kurtulmak için yağlarınızı yakmalı ve sağlıklı şekilde zayıflamalısınız. Spor yaparak yakabileceğiniz yağlardan daha etkin bir şekilde kurtulmak için sizlere çok özel önerilerimiz olacak. Metabolizmayı hızlandırıcı ve yağ yakımını arttırıcı bilgilerle daha rahat bir şekilde kilolarınızdan kurtulacaksınız.

  Fazla kilolarınızdan kurtulmak için yağlarınızı yakmalı ve sağlıklı şekilde zayıflamalısınız. Spor yaparak yakabileceğiniz yağlardan daha etkin bir şekilde kurtulmak için sizlere çok özel önerilerimiz olacak. Metabolizmayı hızlandırıcı ve yağ yakımını arttırıcı bilgilerle daha rahat bir şekilde kilolarınızdan kurtulacaksınız.

  Uzmanların belirttiklerine göre bol C vitamini tüketen kişiler daha fazla  yağ yakmaktadır. C vitaminin yağ yakıcı özelliğinden faydalanarak forma girebilmeniz mümkün. C vitamini eksikliği bulunan vücutta özellikle bel bölgesindeki yağlar daha geç eriyecektir. Bu bölgede incelme sağlamak için daha fazla spor yapmak gerekir. Doğal yollarla günde 1000 miligram C vitamini alabilirsiniz. Greyfurt, domates, portakal, çilek, kivi, karpuz ve yeşil biber C vitamini açısından zengindir.

  yağ yakıcı besinler

  Vücudun yağ depolamasını azaltmak adına leptin seviyesinin düşürülmesi gerekir. Somon balığı, keten tohumu, ceviz ve fındık tüketerek yağ yakmayı hızlandırabilirsiniz. Keten tohumunu yoğurt, salata ve çorbalarınızda kullanabilirsiniz.

  Yağ depolamayı azaltıcı etkiler kuruyemişlerde de bulunmaktadır. Kuruyemiş tüketimi vücudunuzdaki kasların mineral ve vitaminlerle beslenmesini sağlamaktadır. 1 avuç Badem, fındık yada ceviz tüketerek bu etkileri sağlayabilirsiniz.

  Sabahları yeşil çay içmek canlılık ve enerji verecektir. Metabolizmayı hızlandırarak yağ yakmayı kolaylaştıran yeşil çay, günde 2 kere 1 dilim limonla birlikte tüketilebilir.

  Kilo alımını azaltmak için tokluk hissi veren çam fıstığından faydalanabilirsiniz. Açlığınızı bastırmada ve yağ yakmada yardımcı olan Çam fıstığı, kahvaltıda 1 çorba kaşığı tüketilebilir. Çam fıstığını aynı zamanda müslinin içine de karıştırabilirsiniz.

  Metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını kolaylaştıran bir diğer madde kapsaisin maddesidir. Kapsaisin, kırmızı biberde bulunmaktadır ve yoğurda limonla birlikte karıştırılıp tüketildiğinde kilo vermenize yardımcı olur.

  BENZER YAZI :  Sağlıklı Bronzlaşmak İçin Altın Kurallar

  Nohut, kuru fasulye, mercimek ve barbunyada gibi lif bakımından zengin yiyecekler yak yakmayı kolaylaştırır. Salatanıza avokado ekleyebilir, az yağlı süt ürünlerini tercih edebilirsiniz. Süt ürünlerini ılık halde tüketmek sindirimi hızlandırarak yağ yakmayı kolaylaştıracaktır. Günde 1 bardak süt içerek vücudunuzun kalsiyum eksikliği nedeniyle fazla yağ depolamasını önleyebilirsiniz.

  uyariUyarı metni: Sagliksiteniz.Com üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Sagliksiteniz.Com yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Sagliksiteniz.Com sorumlu değildir.
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.