Cilt Kırışıklarına Mucuze Bitki Maskeleri

  Cilt Kırışıkları Önlemek İçin Mucuzevi Bitki Maskeleri: Cildinizdeki ince çizgi ve kırışıklıkları gidermek üzere doğal yöntemlere başvurabilirsiniz.

  Cilt Kırışıklarına Mucuze Bitki Maskeleri

  Cilt Kırışıklarına Mucuze Bitki Maskeleri. Cildinizdeki ince çizgi ve kırışıklıkları gidermek üzere doğal yöntemlere başvurabilirsiniz. Bitkisel kırışıklık giderici tarifleri düzenli olarak uyguladığında yaşlanmaya bağlı etkileri geciktirir ve cildiizdeki kırışıklıkların görünümlerini azaltabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz maske tariflerinden dilediğinizi seçip düzenli olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Cilt Kırışıkları Önlemek İçin Mucuzevi Bitki Maskeleri

  Cildinizdeki ince çizgi ve kırışıklıkları gidermek üzere doğal yöntemlere başvurabilirsiniz. Bitkisel kırışıklık giderici tarifleri düzenli olarak uyguladığında yaşlanmaya bağlı etkileri geciktirir ve cildiizdeki kırışıklıkların görünümlerini azaltabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz maske tariflerinden dilediğinizi seçip düzenli olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

  İnce Kırışıklıklar İçin Maske

  • Bir çorba kaşığı bal
  • Bir çorba kaşığı zeytinyağı
  • Bir adet yumurta sarısı

  Malzemeleri bir araya getirip karıştırın ve boyun bölgesi de dahil olmak üzere cildinize sürün. 10 dakika kadar maskeyi cildinizde beklettikten sonra yıkayıp temizleyebilirsiniz. Haftada 1 kere kullanarak ince kırışıklıkların giderilmesini sağlayabilirsiniz.

  Kırışıklık Giderici Doğal Maske

  Kırışıklık Giderici Doğal Maske

  • İki yemek kaşığı su
  • Bir yemek kaşığı süt kaymağı
  • Elma

  Kaymak ve suyu karıştırıp kaynatın ve kaynadıktan sonra elmayı ilave edip bir dakika daha kaynatın. Sonra ocağın altını kapatıp soğuması için bekleyin. Maske soğuduktan sonra parmaklarınızla karışımı cildinizdeki kırışıklıkların bulunduğu bölgeye sürün. 1 saat kadar bekledikten sonra cildinizi temizleyebilirsiniz. Haftada 1 kere düzenli olarak uygulanabilir.

  Kırışıklıklar İçin Nemlendirici Maske

  • Bir tatlı kaşığı cuha çiçeği yağı
  • Bir çorba kaşığı bal
  • İki çay kaşığı süt

  Süt ve balı tahta kaşık yardımıyla eriyene kadar karıştırın. Sonrasında cuha çiçeği yağını ilave edip maskeyi hazır hale getirin. Cildinizi temizledikten sonra maskeyi yüzünüze sürüp 15 dakika kadar bekleyin. Sürenin sonunda cildinizi ılık suyla yıkayıp temizleyin ve hemen ardından soğuk su ile durulayın. Haftada 1 kere düzenli olarak kullanmalısınız.

  BENZER YAZI :  Kurumuş Eller İçin Maske Tarifi

  Dekolte Bölgesi Kırışıklıkları İçin Maske

  • Bir adet yumurta akı
  • İki tatlı kaşığı buğday yağı
  • Bir adet limon

  Limon suyunu bir kasenin içine alın ve çırpılmış yumurta akı ile buğday yağını ilave edin. Elde etmiş olduğunuz karışımı dekolte bölgesine sürüp 15 dakika kadar bekleyin. Sürenin sonunda soğuk su ile yıkayıp temizleyin ve nemlendiricinizi sürün. Haftada 1 olmak üzere maskeyi kullanabilirsiniz.

  Göz Altı Kırışıklıkları İçin Maske

  • İki adet havuç
  • Bir çay kaşığı badem yağı

  Havuçları soyup ince ince doğrayın. Havuçların suyunu alıp posasını atın ve havuç suyunun içine badem yağı ilave edip karıştırın. Hazır hale gelen karışımı 2 saat kadar buzdolabında bekletin. Sürenin sonunda göz altı bölgesine karışımı sürüp yarım saat bekletin. Haftada 2 kere tekrarlayarak göz altı bölgesi kırışıklıklarından kurtulabilirsiniz.

  uyariUyarı metni: Sagliksiteniz.Com üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Sagliksiteniz.Com yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Sagliksiteniz.Com sorumlu değildir.
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.