Davranışlarınız Bebeğinizi Etkiliyor

  Çocuk gelişimi döneminde bebek için anne her ne kadar önemliyse baba da bir o kadar önemli.

  Davranışlarınız Bebeğinizi Etkiliyor

  Davranışlarınız Bebeğinizi Etkiliyor: Çocuk gelişimi döneminde bebek için anne her ne kadar önemliyse baba da bir o kadar önemli. Çünkü baba evi yöneten, yemek getiren, onları koruyan bir Süpermen!

  Çocuk gelişimi döneminde bebek için anne her ne kadar önemliyse baba da bir o kadar önemli. Çünkü baba evi yöneten, yemek getiren, onları koruyan bir Süpermen !

  Bilindiği gibi bir çocuk için baba hayatın vazgeçilmez bir parçası. Ancak babanın davranışları ve tutumu bebeklerin gelişimi açısından da bir o kadar önemli duruyor. Yeni nesil babalar da bu durumun farkında ki eski nesil sert, asi ve korkunç babalar gitmiş; yerine harika, tatlı ve uysal babalar gelmiş.

  Davranışlarınız Bebeğinizi Etkiliyor

  Bebeklerinizin daha doğmadan sizi anladığını biliyor muydunuz?

  Evet arkadaşlar, daha o doğmadan sizi anladığını ve duyduğunu bildiriyoruz. Daha çocuk doğmadan bunların farkındaysa doğduktan sonra bu konuda daha temkinli olmalısınız. Çünkü çocuğunuzun karakteri sizlerin elinizde. Siz ona ne kadar iyi bir psikolojiyle yaklaşırsanız o kadar verimini alırsınız. Çünkü bebeğin ilk tanıdığı kişiler sizlersiniz. Bu konuda babaya büyük pay düşmekte. Çünkü bebeği karnında dokuz ay taşımış, onun ağrı ve acılarını çekmiş bir anne, bir babadan daha çok uysal ve daha çok anlayışlı olabiliyor. Ancak bu acı ve ağrıları çekmeyen bir baba doğal olarak bunların farkında olmadığı için ortaya çok çeşitli sıkıntılar doğuyor.

  İyi bir baba olmak iyi bir kıza / oğlana sahip olmanızın temelinde yatar. Çocuğunuza iyi bir baba olmak sabır ve tecrübenin işidir. Gelecekte sizin parçanızın başarılı olmasını istiyorsanız ve kendinize hakim olamıyorsanız bir psikolojik danışmandan bilgiler almalısınız. Bebeğiniz kucağınıza çok yakışıyor, onu alın ve sevin.

  uyariUyarı metni: Sagliksiteniz.Com üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Sagliksiteniz.Com yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Sagliksiteniz.Com sorumlu değildir.
  BENZER YAZI :  Cilt Kırışıklarına Mucuze Bitki Maskeleri
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.