Burun Akıntısına Pratik Çözüm

  Mütenevvi sebeplerden ortaya çıkan burun akıntısı ekseri grip, nezle ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklardan kaynaklı husule gelmektedir.

  Burun Akıntısına Pratik Çözüm

  Burun Akıntısına Pratik Çözüm. Mütenevvi sebeplerden ortaya çıkan burun akıntısı ekseri grip, nezle ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklardan kaynaklı husule gelmektedir. Çoğu zamanda önemli bir sorunu işaret etmeseler de, kimi zamanda da ciddi hastalıkların belirtileri arasında yer alabiliyorlar. Burun akıntısına neden olan sorun her ne ise kısa zamanda tedavisi kişinin rahatlamasını sağlar. Burun akıntısına pratik kesin çözüm yolları ile bu rahatlık kısa sürede yakalanabilir.

  Burun akıntısına dur demenin en etkili çözüm yollarını sizler için paylaştık. Burun akıntısına pratik kesin çözüm yöntemleri ile son derece rahatsızlık veren, toplum içinde utanmaya yol açan burun akıntısından kurtulmak mümkün. Burun akıntısına bitkisel çözüm yöntemleri oldukça fazladır. Doğal yöntemlerle burun akıntısının tedavisi nasıl yapılır diye merak edenlere önerilerimiz, makalemizin devamında.

  Burun Akıntısına Pratik Çözüm

  Burun Akıntısına Kesin Çözüm Yöntemleri

  Burun akıntısına evde tedavi yöntemleri, doğal tedavi yöntemleri ve bitkisel çözüm yöntemleri hem pratik uygulanışı hem de kısa zamanda sonuç vermesi ile uzmanlarımız tarafından da güvenle tavsiye ediliyor. Burun akıntısından kurtulmak ve burun akıntısını durdurmak için uygulanacak olan pratik çözüm yolları, burun akıntısının nedenlerine göre değişkenlik gösteriyor.

  Alerji kaynaklı burun akıntısına çözüm : Reçetesiz olarak satılan antihistaminler kullanılabilir.

  Soğuk algınlığına bağlı burun akıntısına çözüm: Reçetesiz olarak eczanede satılan soğuk algınlığı ilaçları iyi gelecektir.

  • Burun spreyi kullanın
  • Odanızı sürekli nemli tutun.
  • Eczaneden satın alarak tuzlu su spreyi kullanın veya kendiniz yapın: Bir çay kaşığı tuzu 1 fincan ılık suyun içine atıp karıştın ve burnunuza birkaç damla damlatın.
  • Küçük bir parça zencefil kökü çiğneyin.
   Çörek otu ile bal karışımı tüketmek de burun akıntısına iyi gelmektedir.
  • Burnunuza çam esansı çekin.
  • Hardal otu çayı demleyip içine biraz zencefil ve havlıcan ilave edin, süzün ve bal ile karıştırarak tüketin.
  BENZER YAZI :  Anne Sütüne En Yakın Süt

  Sagliksiteniz.com

  uyariUyarı metni: Sagliksiteniz.Com üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Sagliksiteniz.Com yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Sagliksiteniz.Com sorumlu değildir.
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.