Erkeklerde Lazer Epilasyon

  Erkeklerde bayanlar gibi vücut üzerindeki tüylerle uğraşmak zorunda kalırlar. Özelliklede günümüz şartlarında her daim bakımlı olmak isteğinde olan erkekler lazer epilasyonusıklıkla kullanmaya başlamışlardır.

  Erkeklerde Lazer Epilasyon

  Erkeklerde Lazer Epilasyon. Erkeklerde bayanlar gibi vücut üzerindeki tüylerle uğraşmak zorunda kalırlar. Özelliklede günümüz şartlarında her daim bakımlı olmak isteğinde olan erkekler lazer epilasyonusıklıkla kullanmaya başlamışlardır. Peki erkeklerde yapılan Lazer epilasyon yöntemlerin bayanlara göre ne gibi farkları var? Erkeklerde lazer epilasyon hakkında tüm merak edilenler.

  Erkeklerde bayanlar gibi vücut üzerindeki tüylerle uğraşmak zorunda kalırlar. Özellikle de günümüz şartlarında her daim bakımlı olmak isteğinde olan erkekler lazer epilasyonu sıklıkla kullanmaya başlamışlardır. Peki erkeklerde yapılan Lazer epilasyon yöntemlerin bayanlara göre ne gibi farkları var? Erkeklerde lazer epilasyon hakkında tüm merak edilenler.

  Erkeklerde Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

  Erkek lazer epilasyon bayanlara uygulanan lazer epilasyonla tamamen aynı özellikleri taşır. Erkeklerde kıl kökünün durumu biraz daha farklıdır ve lazer epilasyon uygulanacak bölümler daha çeşitlidir. Erkeklerde köklerin daha kalın ve köklü olması lazer epilasyondan daha verimli sonuç alınmasını kolaylaştırmaktadır.

  Erkekler Lazerde Hangi Bölgeleri Tercih Ediyor?

  Erkeklerde lazer epilasyon en fazla sırt bölgesine uygulanır, sırtta çıkan düzensiz kıllar bazen göğüs bölgesinde de görülür. Ense, bacak, omuz, göğüs, boyun, sakal kısmı, koltukaltı gibi bölgeler erkeklerin en çok tercih ettiği bölgelerdir.

  lazer epilasyon

  Erkeklerde Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürüyor?

  Bayanlarda olduğu gibi seans süreleri genellikle 4 veya 6 seanstan oluşmaktadır. Fakat yüz kısmında lazer epilasyon seansları bazen 12 seansa kadar çıkmaktadır.

  Buna göre boyun kısmı, kulak, ense, koltukaltı gibi bölgelerde seanslar 5 dakika uygulanırken; sırt, kol ve göğüs gibi bölgelerde seans süreleri yarım saate kadar çıkmaktadır. Bütün vücut için seans süresi toplamda 2 saattir.

  uyariUyarı metni: Sagliksiteniz.Com üzerinde sunulan tarif ve yöntemler sadece bilgilendirme amaçlı olup kişisel ve doğal tarif ve yöntemlerdir, doktor tavsiyesi değildir. Sagliksiteniz.Com yazılarında bahsedilen ilaçlar doktor kontrolü olmadan kullanıldığında ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilirler. Bu nedenle doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayınız. Tariflerin, yöntemlerin ve ilaçların kullanımı kişilerin sorumluluğunda olup oluşabilecek sorunlardan Sagliksiteniz.Com sorumlu değildir.
  BENZER YAZI :  Evde Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır?
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.